Autoliv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

autoliv_logo

Autoliv İş Başvuru Formu

Autoliv İş Başvurusu yaparak Autoliv ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Autoliv iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

“Otomotiv’de güvenliği biz yönlendiriyoruz”

Autoliv olarak biz;

otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan İsveç kökenli global bir şirketiz. Dünyanın önde gelen otomobil ve taşıt üreticisi tüm ana sanayi firmalarına yaklaşık 40.000 kişiye varan çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Güvenlik ekipmanları konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren Autoliv ;”Yan darbelerde devreye giren hava yastığı” , ” Fiziksel özelliklere uyum gösteren hava yastığı”,  “Boyun kırılmalarını önleyen koltuklar” , “Mesafe kontrol radarları” gibi çok güncel ve endüstride ilk kez lanse edilecek projeler üzerinde halen yoğun olarak çalışmaktadır.

Dünya’da Autoliv

A.B.D, Almanya, Arjantin, Avustralya, Brezilya, Britanya, Çin, Endonezya, Filipinler, Fransa, Güney Afrika, Hollanda, İspanya,İsveç, İtalya, Japonya, Kanada, Kore, Macaristan, Malezya, Meksika, Polonya, Romanya, Rusya, Tayland, Tayvan, Türkiye, Yeni Zelanda

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

2 yorum

  1. Autoliv artık eskisi gibi değil arkadaşlar. Birçok kişi burada çalışmak istiyor ama göründüğü gibi değil. Sayı baskısı var. Çalışanların neredeyse tamamı meslek hastası. Hastaolana kadar çalıştırıp sonra işimize yaramıyor deyip atıyorlar. Acı ama gerçek.Diyeceksiniz ki sendika var gelin görün sendikayı. Türk metal deyince herkes anlar zaten patrondan yana işçiyi savunmuyorlar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*