Arkas Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Arkas-holding

Arkas Holding İş Başvuru Formu

Arkas Holding İş Başvurusu yaparak Arkas Holding’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Arkas Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. Lucien Gabriel Arcas 1944 yılına kadar “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adını verdiği şirketiyle ikinci kuşak olarak baba mesleğini sürdürdü. Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı.

1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Arkas Holding’in bugün yurtiçinde 14, yurtdışında 21 ülkede, 40 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, Fransa, İspanya, Portekiz, Fas, Cezayir, Tunus, Mısır, Lübnan, Libya, Irak, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan) bulunuyor. 62 şirketi ile 6.700 kişiye istihdam sağlıyor.

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Arkas Holding A.Ş. ve bünyesindeki şirketlere katılacak kişilerin seçiminde, işin gerektirdiği niteliklere uygun, yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sistemi uygularız.

Seçme ve yerleştirme sistemimiz, topluluğumuzun değerlerini benimseyip bu değerlere sahip çıkan, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli yüksek, takım çalışmasına yatkın kişileri kazanmak üzerine kuruludur.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                       Şehir
Tedarik Memuru                             İstanbul(Asya)
Elektrik Teknisyeni                        İstanbul(Avr.)
Satınalma Uzmanı                          İstanbul(Avr.)
Mali Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
İnsan Kaynakları Stajyeri/ Uzun Dönem İstanbul(Avr.)
Ofis Asistanı                                     İstanbul(Asya)
Budget Planning Specialist           İstanbul(Asya)
Satınalma Süreç Yönetim Uzmanı İstanbul
Muhasebe Sorumlusu                     İstanbul(Asya)
Terminal Hizmetleri Sorumlusu   Tekirdağ
DÖKÜMANTASYON HİZMETLERİ MEMURU İzmir
Ordino İşlemleri Memuru             Mersin
Satış Danışmanı                              İzmir
Muhasebe Elemanı                         İstanbul(Avr.)
Container and Depot Responsible İzmir
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı     İstanbul

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

9 yorum

 1. Sayın yetkili
  “Yönetici Asistanlığı, Operasyon elemanı, S.Alma elemanı, İth. İhr. Elemanı” olarak görev yaptığım sürelerde yoğun iş temposunda detaylara önem vererek titiz, dikkatli ve düzenli çalışarak planlama, organizasyon, iletişim ve koordinasyon yönümü geliştirerek genel niteliklerimi ve iş tecrübemi önemli ölçüde artırdım.
  Bahsettiğim kişiliğim, yenilikçi yapım ve bugüne kadar gösterdiğim performans ve tecrübem ile şirketiniz için de son derece yararlı olacağıma inanıyorum.
  Mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.
  Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

  Remziye Demir
  0536-574 33 04

 2. 1977 samsun doğumluyum 18 yıl kaynak ustası olarak çalıştım 6yıl inşaat elektiriğinde çalıştım sizin gibi köklü bir firmayla çalışmak isterim tel 0532 726 78 78 x0541 202 94 08

 3. MERHABALAR yaklaşık bir yıl boyunca ek iş olarak hafta içi hemen her gün ögle saatlerinde (dışarıya baglı bir firma tarafından eleman tedarik hizmetleri) arkas holding yemekhane bölümünde garson olarak hizmet vermekdeydim kendim afyon kocatepe işletme myo menzunuyum ve daha sonra ardından eskişehir anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdim üniversite bitiminden sonra ve askerlik görevini tamamladıkdan sonra farklı firmalarda (DÜNYA YATÇILIK) satın alma (ATEŞ TUR)ulaştırma ve araç tedarik görevlerinde bulundum (ASSONMEZ YAPI)pazarlama elemanı olarak halen devam etmekdeyim kendim arkas holdingde kendimce seçme ve yerleştirme imkanı olursa kendimi geliştirmek yetiştirmek ve arkas holding bünyesinde çalışmaktan gurur duymamı dile getirim şimdiden ilginize teşekürler ERCAN MERSİN cep 05396370482

 4. gemici yeterliliğine sahibim tüm stvc belgelerim var vardiya tutma da var sizin gibi büyük bir firmayla çalışmak hayalim kamarotluk tecrübesinede sahibim saygılarımla 05432391675

 5. yağcı yeterliliğine sahibim tüm stvc belgelerim var vardıya tutma belgem yok daha ilk defa gemice çıkacağım ve ilk çıkçağım firimanın iyi olmasını ve kalıcı çalışmak istiyorum
  efecan hüner
  0553 215 48 91

 6. Merhaba ben dış ticaret bölümünden yeni mezunun oldum. Arkas Holdingde çalışmayı çok istiyorum. Kendimi geliştireceğime güveniyorum.Dış ticaret konusunda biraz bilgim var

 7. Merhabalar.Ben İzmir den yazıyorum.Açıktan uluslararası ilişkiler bölümü son sınıfta okumaktayım.İş alanında herhangi bir deneyimim yok. Ancak verilen her işin altından kalkmayı başaracağıma inanıyorum. Eğer mesajımı aldıysanız lütfen geri çevirmeyin. Çalışmaya ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*