Aras Kargo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

ARAS-KARGO

 

 

Aras Kargo İş Başvuru Formu

Aras Kargo İş Başvurusu yaparak Aras Kargo’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aras Kargo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama, eriştiği dağıtım ağı gücüyle, bu gücün taşımacılıkta da kullanılması kararı alınarak 1989’da faaliyete geçen Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur. Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün; 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 844 şube, 3000 araçlık filosu ve 9 bin kişilik uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, Türkiye’nin en geniş erişim ağına sahip, öncü taşımacılık kuruluşudur.

1994 yılına dek kesintisiz büyüme gerçekleştiren Aras Kargo, 1994-2000 yılları arasında odaklandığı kurumsallaşma faaliyetleri ile sürdürülebilir büyümeyi desteklemiştir. 1994 yılında sektörde ilk olarak acentelik sistemine geçen Aras Kargo, aynı yıl yurtdışı taşımacılığa başlayarak sınırlarını genişletmiştir.

Aras Kargo 2000 Projesi kapsamında, hatasız operasyonel işleyişe sahip olmak ve yüksek teslimat performansı hedeflerine ulaşmak için, ileri düzeyde teknolojiyi firmaya kazandırma ve insan kaynaklarına yatırım yapma çalışmalarına hız verilmiştir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                 Şehir
Satış Uzmanı                              Ankara
Şube Yöneticisi/Yönetmeni    Afyon
Şube Yöneticisi/Yönetmeni    Muğla
Şube Yöneticisi/Yönetmeni    Ordu
Şube Yöneticisi/Yönetmeni   Amasya
Sistem Destek Elemanı           İstanbul
Satış Uzmanı                             İstanbul
Müşteri Temsilcisi                   İstanbul
Yazılım Uzmanı                        İstanbul
Kurye                                          Adana
Kurye                                          Mersin
Satış Yöneticisi                         Konya
Şube Yöneticisi                         Gaziantep
Kurye                                          Ankara

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

4 yorum

  1. Samsun dogumlu 24 yasindayim samsun endüstri meslek lisesi motor bolumu mezunuyum B snifi ehliyetim var. Askerligimi yaptim 2 yil otomativ sektornde 6 yil turizm sektorunde calistim uygun posizyonda calismak isterim Tel.05432238673

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*