Ant Yapı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

ant-yapi-is-basvuru-formu

Ant Yapı İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Ant Yapı iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Ant Yapı şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Ant Yapı insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Ant Yapı firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sizinle Bir Ortaklığımız Var

Arkamızda bize ve kendilerine inanan çalışanlarımız oldukça biz, gün geçtikçe çok daha büyük başarılara adımızı yazdırabiliriz. Çünkü biliyoruz ki sizin isteğiniz, bizimse tecrübemizin uyumlu bir ortaklığı var. Hep birlikte daha iyisini yaptığımızı görebilmek için güçlerimizi birleştiriyoruz.

Çalışanlarımız Bize Emanet

Ant Yapı’da çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği ilk sırada gelir. Onları hiçbir istisna göstermeden korumak ve şartlarını daha iyiye götürmek bizim sorumluluğumuzdadır. Çalışanımız için çalışma ortamının ilk sırada geldiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle koşullarımızı, her gün daha iyiye götürmek için çalışırız.

Takım Çalışmasına İnancımız Tam

İnşa ettiğimiz her proje kusursuz bir takım çalışmasının eseridir. Yeni olanın peşinden giden, her gün daha iyisi için çabalayan ve her durumda vazgeçmeden çözüm üreten çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz bir güç var. İşte biz, her gün bu güçten aldığımız ilhamla çalışmaya devam ediyoruz, daha da büyük mutlulukları hep birlikte inşa ediyoruz.

Aramıza Hoşgeldiniz

Dünyanın en büyük 100 inşaat şirketinden birinde çalışacak ve kazandığımız her başarıda kendi emeğinizi ve gücünüzü göreceksiniz. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Garson İstanbul(Asya) Radisson Blu Hotel Istanbul Asia
Bellboy İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Resepsiyonist İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Bulaşıkhane Elemanı İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Santral Operatörü İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Stajyer İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Corporate Sales Executive İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Meydancı İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Reservation Agent İstanbul(Avr.) Fraser Place Anthill İstanbul
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
CORPORATE SALES EXECUTIVE İstanbul(Avr.) Fraser Place
RECEPTIONIST İstanbul(Avr.) Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe ve Finans Görevlisi İstanbul(Avr.) Fraser Place Anthill İstanbul

Başvuru için tıklayınız.

3 yorum

  1. celık ımalat montaj ustasıyım her turlu kaynak ve profıl kaynaklı ımalat tecrübem vardır yurddısı santıyeleroınızde çalışmak ıstıyorum.yurddısı tecrübemde vardır saygılarımla.0546 678 66 60

  2. MERHABALAR ANT YAPI CALISAN PERSONELİ 1982 AKSARAY DOGUMLU OLUP ISMIM MEHMET ALİ İLMEKLİ 20 YILLIK SANTIYE TECRUBEM OLUP GOREV OLARAK INCE ISLERDE GOREV ALDIM ALÇI BOYA USTASIYIM SIZIN SANTIYELERINIZDE YURTDISINDA CALIŞMAK ISTIYORUM DEGERLENDIRIRSENIZ SEVINIRIM IRTIBAT NUMARM 0507 821 99 06.MAİL.ADRESIM [email protected]

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*