İşbir Yatak İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

işbir-yatak

İşbir Yatak İş Başvuru Formu

İşbir Yatak İş Başvurusu yaparak İşbir Yatak’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İşbir Yatak iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşbir Yatak İnsan Kaynakları Politikası

İnsan kaynakları departmanı, Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş “İnsan Kaynakları” uygulamalarını yürütür.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meleke edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşacağına inanan Şirketimiz, personeline sürekli yatırım yaparak çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar. Hızla gelişen sektöründe bu yolla farklılığını ortaya koyarak nitelikli kişilerce “öncelikle tercih edilen olma” konumunu pekiştirmeyi amaç edinmiştir.

İnsan Kaynakları bölümü uygulamalarının amacı; ekip çalışmasını, yaratıcılığı ve verimliliği destekleyen süreçler oluşturmak; bireysel ve mesleki yetkinliklerin gelişmesini hedefleyen eğitimler vermek ve kaliteyi tüm bu süreçlerin parçası haline getirmektir.

Seçme ve Yerleştirme:

Doğru işe doğru çalışan seçimi İşbir Yatak’ta işe alım sürecinde temel felsefedir. İşbir Yatak’a yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir.

Performans ve Kariyer Yönetimi:

İşbir Yatak’daki performans sisteminin amacı; çalışanların performanslarının çok yünlü ölçülerek sağlıklı bir geribildirim sürecinin yaşanması ve bireysel performans kadar takım performansının da öne çıkarılmasıdır. Çalışanlar; deneyimleri, eğitimleri ve kariyer hedefleri doğrultusunda İşbir Yatak bünyesindeki farklı alanlarda da görev alabilirler.

Eğitim Politikası:

Eğitim faaliyetlerinin temel hedefi, kalite güvenliğine yönelmiş, verimliliğe büyük ölçüde önem veren; hijyen, çevre, sağlık ve iş güvenliği konularında bilinçli; beşeri ilişkilerinde yapıcı bir firma kültürü oluşturmak ve tüm çalışanları bu kültürün parçası yapmaktır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*