Dirinler Makine İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

dirinler

Dirinler Makine İş Başvuru Formu

Dirinler Makine İş Başvurusu yaparak Dirinler Makine’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dirinler Makine iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dirinler Şirketler Grubu, 1952 yılından itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir aile kuruluşudur. Grubun bünyesinde makina ve ürün imalatının yapıldığı dört fabrika ile birlikte bir pazarlama firması, şirketler grubunun ihracat ve ithalat işlerini organize eden bir dış ticaret firması bulunmaktadır. 2010 tarihinde gruba en son katılan firma ise grubun turizm ve liman işletmeciliği firmasıdır.

Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 1952 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şu anda 12.000 m2’si kapalı, toplam 24.000 m2 alan üzerinde 25 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi Eksantrik Presler, 160 ton ile 1000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantrik Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi Hidrolik Presler, 250 ton ile 500 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan, kemik eklemli form pres üretimi de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığımız presler ile başlıca; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. işlemleri yapılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz iki yıl süre ile garanti kapsamımızda olup müşterilerimize uzun süreli servis ve yedek parça garantisi verilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti verilerek müşteri talepleri doğrultusunda özel presler ve özel projeler üretilmektedir. Vizyonumuz sınırsız müşteri memnuniyeti olup, ürünlerimizde “Mamul Mesuliyet Sigortası” bulunmaktadır.

Dirinler Sanayi Makinaları Endüstri ve Ticaret A.Ş.. , Dirinler Makina Sanayii’nin bünyesinde kurulmuştur. Dirinler Sanayi Makinaları, CNC Torna Tezgahı, CNC Dik İşlem Tezgahı, CNC Model İşleme Merkezi, Çift Kolonlu CNC İşleme (Freze) Merkezi üretmektedir.
Ürünlerimiz, öncelikli olarak Avrupa ülkeleri olmak üzere olarak Almanya, Hollanda ve Fransa’dan, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Yeni Zelanda’ya kadar uzanan geniş bir yelpaze içinde yaklaşık 50 ülkeye ihraç edilmektedir

Maksaş Makina Sanayi A.Ş, 1968 yılında hava kompresörü üretmek amacıyla kurulmuştur. Ayrıca kompresörlerin iç pazarda pazarlanması ve satışı amacıyla Kompaş Sanayi ve Ticaret A.Ş adıyla bir firmamız mevcuttur. Toplam 12.000 m2 alanda (6.000 m2’si kapalı) faaliyet gösteren ve “Lupamat” markası adı altında pistonlu/vidalı hava kompresörleri üreten fabrikamız başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

Dirinler Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 1974 yılında dökme demir parçalar üretmek amacıyla kurulmuştur. Toplam 25.000 m2 (16.000 m2’si kapalı) alanda yıllık 12.000 ton kapasite ile Rüzgar Enerji Sanayi, Gemi İnşa Sanayi, Ağır Makina Sanayi için büyük ve ağır parçalar, Otomotiv Sanayi için pres kalıpları ve 3500 mm çapa kadar valf ve pompa üreten firmamız başta Avrupa olmak üzere birçok ülkeye kaba veya işlenmiş olarak ihraç etmektedir.

Dirinler Turizm, Liman İşletmeciliği, Seyahat, İnşaat, Akaryakıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Dirinler Döküm tarafından 07.07.2010 tarihinde Levent Marina’yı da bünyesine alarak faaliyete başlamıştır. Dirinler Şirketler Grubu’na bağlı olarak işletim hakkı satın alınan Levent Marina, grubun en genç şirketidir. Levent Marina tesisleri; marina, liman, teknik hizmetler, akaryakıt ve güvenlik hizmetlerinin verilmesi ile birlikte alışveriş ve eğlence merkezi olarak da kullanılmaktadır.

Amacımız

Dirinler Makine San. ve Tic.A.Ş. olarak dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmeleri ürünlerimizde uygulayarak

  • Kaliteli Ürün
  • Uygun Fiyat
  • Uygun termin ve zamanında teslimat

Anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanların yeteneklerini, verimliliklerini arttırmak ve ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemine katkılarını sağlamak için eğitimler vermek kaliteli ve performansı yüksek tedarikçilerle çalışmak, kalitenin devamı için sürekli iyileştirme yöntemlerini takip eden ve çevre bilinci tüm çalışanlarıyla benimsenmiş, ülkemizde sektörün örnek olabileceği bir firma olmak ve dünyada ise konusunda aranılan firmalar arasına girebilmektir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                                       Şehir
Bilgisayar Mühendisi                                      İzmir
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi İzmir

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*